Ендокринологія

Людина повинна бути постійно уважний до свого здоров'я. Особливо це стосується ендокринології. Зовнішній вигляд, настрій і самопочуття людини є результатом роботи гормонів і залоз гормональної секреції. І якщо в організмі відбувається гормональний збій, то це негайно позначається на самопочутті.

Пацієнта може стрімко набирати або втрачати вагу, погіршується загальний стан, порушується сон, знижується працездатність і інтелектуальна активність, тобто різко знижується якість життя.

Прояв захворювань ендокринної системи дуже різноманітно, оскільки вона об'єднує невеликі за величиною і різні за своєю будовою і функціями залоз внутрішньої секреції - гіпофіз, епіфіз, щитовидну і околощітовідние залози, підшлункову залозу, надниркові залози і статеві залози.

Всі разом вони важать не більше 100 грамів, а кількість виділених гормонів дорівнює часткам міліграмам. Але вплив їх на людський організм огромно.Еслі не приділяти належної уваги гормонального фону, нормалізації обміну речовин організму - погіршення самопочуття може наростати і привести до розвитку серйозних захворювань, в залежності від проблемної залози.

У медичному центрі «Клініка Нова» ви можете отримати консультацію професійного ендокринолога, а також провести всі первинні діагностичні процедури для виявлення основної причини розладів.

Наші фахівці

Островерхая Алла Валеріївна Лікар ендокринолог, першої кваліфікаційної категорії, стаж 18 років

Ціни

Консультация эндокринолога 400 грн
Повторная когсультация эндокринолога 300 грн
Денситометрия с расшифровкой 250 грн
Денситометрия 100 грн
Пункция щитовидной железы под контролем УЗИ 2200 грн
УЗИ тимуса (вилочковой железы) 180 грн
УЗИ слюнных желез 180 грн
УЗИ щитовидной железы 280 грн
УЗИ паращитовидной железы 180 грн