Про клініку

Ласкаво просимо в медичний центр «Клініка Нова»!

«Клініка Нова» - сучасний медичний заклад з широким діапазоном діагностичних і терапевтичних послуг.

На базі медичного центру працює повноцінне відділення функціональної діагностики, яке включає в себе два кабінети УЗД діагностики, кабінет гінеколога, кабінет педіатра, ЕКГ кабінет, кабінет ультразвукової денситометрії, кабінет фетальної доплерографії, кабінет холтерівського моніторування, відділення ендоскопії (гістероскопія, ректороманоскопія).

Прийом лікарів гінеколога, ультразвукової діагностики, терапевта, педіатра та проведення широкого спектру клінічних лабораторних досліджень здійснюється щодня, консультація вузьких фахівців проводиться за попереднім записом.
інтер'єр клініки.

Жіноче здоров'я

Гінекологічний огляд та діагностика патології проводиться за допомогою новітніх методик - кольпоскопії, УЗД органів малого таза на УЗ апараті вищого класу, діагностичної гістероскопії, лабораторного аналізу (біомаркери, мазок Папаніколау). Прийом, діагностичні та терапевтичні маніпуляції ведуть висококваліфіковані лікарі-гінекологи з великим досвідом роботи.

Для майбутніх мам

Ми пропонуємо ведення вагітності згідно новітнім медичним стандартам. Наші фахівці забезпечать Вас кваліфікованим медичним контролем за протіканням вагітності, а в разі необхідності забезпечимо своєчасну медичну допомогу. Ми пропонуємо унікальну послугу фетального моніторування двоплідна вагітності. Також в нашій клініці ми пропонуємо послугу «Домашній доплер» для самостійного контролю серцебиття плода.

Урологія

Медичний центр пропонує свої послуги для діагностики та лікування урологічних захворювань та проблем з чоловічим здоров'ям. Успіх лікування гарантується використанням комбінації медикаментозної терапії з інноваційними фізіотерапевтичними технологіями. «Родзинкою» урологічної програми є лікування еректильної дисфункції методом ударно-хвильової терапії за допомогою апарату ED 1000, компанії Medispec.

Дерматологія

Пацієнти центру Нова можуть не тільки поліпшити своє здоров'я, але і отримати консультацію дерматолога з приводу проблем шкіри та шляхів їх усунення. У центрі використовується інноваційна ультразвукова технологія діагностики дерматологічних захворювань та косметологічних проблем (УЗД шкіри). В клініці розроблені та працюють комплексні клініко-діагностичні програми, розраховані на всі три ланки терапевтичного процесу - діагностика, лікування і реабілітації.

Використання сучасного обладнання та технологій дає максимальний ефект за мінімальний час при помірних фінансових витратах. Вся робота і зусилля персоналу медичного центру «Клініка Нова» спрямовані на максимально точну діагностику і ефективне лікування пацієнта.

Медичний центр «Клініка Нова» - Турбота про Ваше Здоров'я!