Кардіологія

Кардіологія - один із великих розділів медицини, який займається вивченням механізмів розвитку, лікування, реабілітації та профілактики різної патології серцево-судинної системи.

Захворювання серцево-судинної системи придбали епідемічний характер, і займають перше місце по причині смертності в усьому світі. Таке поширення захворювань пояснюється старінням населення, шкідливими звичками, погіршенням стану зовнішнього середовища і багатьма іншими факторами.

Сучасні досягнення в області діагностики і лікування дозволили знизити гостроту проблеми. При початкових стадіях ішемічної та гіпертонічної хвороби лікар має широкий спектр медикаментів, які дозволяють вести пацієнтові повноцінне життя.

Хірургічні малоінвазіние втручання на серці дають можливість поставити на ноги пацієнта зі стенокардією середнього ступеня за кілька днів. Важливо вчасно поставити правильний діагноз і почати необхідне лікування. Таким чином, консультація кардіологія є важливим фактором у підтримці здоров'я і якості життя сучасної людини.

Необхідно терміново звернутися до кардіолога: при виникненні болів різного характеру в області серця з іррадіацією в ліву руку, прискорене серцебиття, перебої в серцевому ритмі, набряках в кінці робочого дня.

Наші фахівці

Ціни

Консультация кардиолога 400 грн
Консультация детского кардиолога 400 грн
Консультация сосудистого хирурга 300 грн
Схема лечения 300 грн
ЭКГ 100 грн
ЭКГ с расшифровкой 170 грн
УЗИ сердца (дуплексное сканирование) 460 грн
УЗИ периферических артерий (дуплексное сканирование) 400 грн
УЗИ периферических вен (дуплексное сканирование) 400 грн
УЗИ внутричерепных сосудов и сосудов шеи (дуплексное сканирование) 550 грн
УЗИ сосудов шеи (дуплексное сканирование) 350 грн