Естетична
лазерна гінекологія

Інноваційний лазерний метод Juliet для вирішення делікатних жіночих проблем, пов'язаних з віковими і післяпологовими змінами!

Детальніше
Ультразвукове дослідження
експертного рівня

Пройдіть діагностичної дослідження в нашому центрі.
Сучасне обладнання, інноваційні технології, досвідчені лікарі.

Детальніше
Гастроскопія зі знижкою в 5%

Пред'явіть QR-код адміністратору медичного центру Клініки Нова та отримаєте знижку в 5% на гастроскопію.

Детальніше
У нашому центрі
кращі фахівці

Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук проводить консультації по захворюваннях шкіри інфекційної і алергічної природи

Детальніше
У нашому центрі
кращі фахівці

У нашій клініці веде прийом лікар гінеколог-акушер вищої категорії Шупенюк Людмила Леонтіївна.

Детальніше
ведення
вагітності
3D/4D УЗД плоду
Детальніше
жіноче здоров'я Ендокринолог Перевірте здоров'я
щитовидної залози
Детальніше

Про нашу клініку

«Клініка Нова» - медичний багатопрофільний центр для надання широкого спектра послуг на всіх етапах лікувального процесу - від діагностики і лікування до реабілітації.

Головна цінність - здоров'я, комфорт і висока якість життя кожного пацієнта. Зусилля лікарів усіх спеціальностей об'єднані для вирішення проблем здоров'я пацієнта з урахуванням індівідуальніх проблем кожного.

Інноваційність - основа успішного лікування. Висока технічна оснащеність медичного центру сучасним обладнанням дозволяє вирішувати найскладніші клінічні завдання за мінімальний термін з максимальним комфортом та помірними фінансовими витратами.

Профілактика і активне виявлення хвороби. Завдяки налагодженій тісній співпраці між лікарем і пацієнтом, використання нового обладнання, впровадження комплексних програм успішно вирішується завдання первинних служб охорони здоров'я - швидка діагностика та призначення курсу лікування.

Орієнтованість на пацієнта. Максимум комфорту пацієнта при збереженні ефективності лікування забезпечує продуманий графік прийому, відсутність черг, досвідчений персонал, сучасні технології.