Консультація педіатра

Родителям необходимо осознать, профессиональная помощь в профилактике и лечении заболеваний ребенка критически важна. Педиатр должен стать лучшим другом молодой семьи. Консультация педиатра – это решение животрепещущих проблем на все этапах взросления вашего ребенка.

У медичному центрі Клинка Нова створені необхідні умови для надання якісної медичної допомоги дітям різного віку - спеціалізований кабінет, сучасне обладнання, досвідчений персонал, денний стаціонар.

Для постановки правильного діагнозу і проведення ефективного лікування дітей об'єднані зусилля лікарів усіх спеціальностей. Лише кілька прикладів. При підозрі на вивих тазостегнового суглоба відразу прийде на допомогу лікар УЗД і хірург. А спостерігати за ступенем мінералізації кісток дитини можливо за допомогою ультразвукової денситометрії - абсолютно безпечним і простим методом.

У нас є все - для надання якісної та ефективної допомоги вашим діткам!

Наші фахівці

Тодика Юлія Ігорівна Лікар педіатр вищої категорії, кандидат медичних наук, врач УЗД, стаж роботи 15 років
Консультація педіатра на Лівобережній, Дніпровський район, Київ. Лікар-педіатр на лівому березі. Медичний центр «Клініка Нова» педіатрія - записатися на прийом до педіатра.