Найбільш поширені питання щодо методики лікування Juliet

Що таке лазерна гінекологія?

Це сучасний метод лікування, який дозволяє впоратися без хірургічного втручання та гормональної терапії з рядом гінекологічних захворювань. Метод довів свою ефективність при лікуванні нетримання сечі, опущення тазового дна, вагінальної релаксації, атрофії слизової піхви, сексуальній дисфункції та інших захворювань.

Як проводиться процедура?

Процедура Juliet виконується ербіевим лазером MCL 31 за допомогою спеціальної насадки, яка вводиться в піхву. Процедура проводиться без анестезії та підготовчих процедур. В основі методики лежить вплив на слизову піхви абляційнним та термальним режимами лазерного випромінювання.

Як дослідження необхідно провести перед початком лікування?

Перед початком процедури необхідно пройти огляд гінеколога, здати мазок на цитологію з шийки матки. Лікар може призначити додаткові лабораторні та діагностичні дослідження для уточнення стану організму.

Які протипоказання до проведення процедури?

Протипоказаннями до проведення сеансів лазерної гінекології є гострі запальні захворювання органів малого таза, будь-які новоутворення урогенітальної області, гepпeс в гострій стадії і вагітність.

Як швидко пацієнти помічають результати лікування?

Завдяки унікальним технічним рішенням і протоколами ербіевого лазера MCL31 компанії Asclepion, більшість пацієнтів повідомляють про негайне поліпшення вже після першого сеансу.

Через який період часу пацієнти можуть повернутися до звичайного ритму життя?

Пацієнти йдуть з медичного центру відразу після лікування і можуть вести звичний спосіб життя. Але фахівці рекомендують ощадний режим протягом 3-х днів після лікування - уникати великих фізичних навантажень, гарячих ванн, статевих зв'язків. Більшість пацієнтів повертаються до активного життя (в тому числі і сексуальної) через 72 години.

Скільки потрібно сеансів лікування для одного пацієнта?

Більшості пацієнтів необхідно тільки два сеанси лікування для досягнення результату. Призначення третього сеансу недоцільно, оскільки процес неоколлагенезу триває протягом декількох місяців після впливу. Другий курс лікування можна проводити через 4 тижні після первинного лікування.

Як довго триває поліпшення після лазерного лікування?

Деякі пацієнтки щасливі і через 36 місяців після лікування. Але процедура Juliet не "ремонт", а індивідуальне омолодження, тому важко прогнозувати збереження ефекту. Пацієнткам з сильно атрофованої слизової може знадобитися повторна процедура один або два рази на рік, щоб підтримувати стан омолодження.

Як включається механізм омолодження?

Механізм дії методики Juliet полягає в стимуляції внутрішніх резервів організму. Фаза абляції миттєво випаровує крихітні колонки пошкодженої тканини. Оскільки лікується невелика частина тканини і осередки впливу мікроскопічних, то організм не створює умови "пожежної тривоги" для лікування ушкодження. Замість цього лазер акуратно стимулює новий "еластичний" колаген 3 типу замість шрамового колагену.

В результаті структурних змін, що вийшла тканину більше нагадує пременопаузного - водяниста, з тонкою слизовою оболонкою для підтримки гідратації.

Чи є якесь обмеження за віком?

Обмежень за віком немає. Спочатку метод був розрахований на лікування захворювань жінок в період менопаузи у віці 40 - 50 років. Однак широкі клінічні дослідження довели ефективність методики в тимчасовому діапазоні від 20 до 70 років.

Протокол впливу має ряд налаштувань. Для молодих пацієнток використовують середню або високу енергію лазерного випромінювання. Пацієнткам старшого віку проводять лікування з більш м'якими налаштуваннями.

Наскільки безпечне лікування і чи є побічні ефекти?

Не було ніяких повідомлень про побічні ефекти від лікування ербіевим лазером MCL 31. Процедура калібрується самим пацієнтом. Сеанс починається з помірною енергії першого імпульсу. Сила енергії збільшується до оптимального рівня і може послаблюватися при дискомфортних відчуттях.